tel. +48 22 644 56 20
kom. 501 501 291
512 943 721
604 501 014
510 270 408
biuro@przeprowadzki-aksel.pl
 


Przeprowadzki międzynarodowe

Warszawska firma przeprowadzkowa Aksel z siedzibą na Ursynowie organizuje kompleksowe przeprowadzki domów i mieszkań - do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Wszystkie, zlecone nam zadania, realizujemy tanio, dbając jednocześnie o profesjonalizm i wysoką jakość naszych działań. W szczególny sposób Oferujemy kompleksową usługę, każdorazowo uwzględniającą indywidualne wymagania klienta: pakowanie i zabezpieczenie mienia, załadunek - rozładunek, prace montażowe, transport (mebli, sprzętu, wyposażenia) oraz ubezpieczenie mienia.

Przeprowadzki międzynarodowe cechują się wyjątkową specyfikacją. Związana jest ona ze znacznymi odległościami do pokonania oraz koniecznością sprostania wymogom proceduralnym państw docelowych. Jest to dość skomplikowane przedsięwzięcie, z którym uporać może się jedynie doświadczony przewoźnik, realizujący przeprowadzki zagraniczne już od wielu lat. Wejście Polski do strefy Schengen bardzo usprawniło procedury relokacji mienia i ludzi, ale transport to nadal usługa wymagająca doświadczenia i szczególnej staranności. Warto zaufać profesjonalistom.

W ramach usługi wykorzystujemy komplet materiałów zabezpieczających mienie na czas transportu, kompleksową obsługę zespołu doświadczonych pracowników, meblowóz o odpowiednich rozmiarach załadunkowych, jak również pełne ubezpieczenie mienia na czas realizacji usługi. Posiadamy doświadczenie w zagranicznych przewozach rzeczy, nie tylko na zlecenie klientów indywidualnych, ale też dla biur, firm i innych zleceniodawców instytucjonalnych. W trakcie realizacji zlecenia dbamy o to, by nasze przeprowadzki były tanie i szybkie, a przewóz rzeczy całkowicie bezpieczny dla relokowanego przez nas mienia.

Od kilku lat utrzymuje się trend osiedlania za granicą w poszukiwaniu lepszych warunków życiowych. Gdy Polacy po kilku latach decydują się na powrót do kraju z emigracji, muszą rozważyć, w jaki sposób przewieźć swój dobytek. Samodzielne wykonanie tego zadania jest praktycznie niemożliwe. Na szczęście można skorzystać z obsługi firmy przeprowadzkowej Aksel z Warszawy (Ursynów), która sprawnie i bezpiecznie wykona transport mebli i dobytku na dowolnym dystansie. Przedstawiciel naszej firmy ustali z Państwem wszystkie szczegóły dotyczące współpracy, podpowie najkorzystniejsze rozwiązania i osobiście zajmie się koordynacją pracy.

Zapraszamy do przesłania nam wszelkich pytań, jak i informacji na temat planowanej przeprowadzki na adres: biuro@przeprowadzki-aksel.pl, lub prosimy o kontakt pod numerem tel. 0 510 270 408


 
Przeprowadzki AKSEL
02-776 Warszawa
ul. Dereniowa 4 lok. 85
tel. +48 22 644 56 20
mapa kml / mapa Google