tel. +48 22 644 56 20
kom. 501 501 291
512 943 721
604 501 014
510 270 408
biuro@przeprowadzki-aksel.pl
 


Przeprowadzki mieszkań

Jako profesjonalna i doświadczona firma przeprowadzkowa, przedsiębiorstwo Aksel z Warszawy daje gwarancję bezpieczeństwa na realizowany przewóz rzeczy przy wszystkich usługach. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy własne standardy, na podstawie których działamy. Tanie przeprowadzki domów i mieszkań oraz transport mebli, w tym także przedmiotów wielkogabarytowych, to część naszej zawodowej codzienności. Klienci powierzają nam wszystkie, nawet delikatne przedmioty. Podczas transportu bezpiecznie przewoziliśmy już elektronikę, dzieła sztuki, kompozycje kwiatowe, antyki itp.

Profesjonalizm

Kompleksowe przeprowadzki mieszkań i domów realizujemy tanio i terminowo. Gwarantujemy wszystkie niezbędne materiały zabezpieczające, których wymaga profesjonalny przewóz rzeczy, jak też odpowiednich rozmiarów samochód, pełne ubezpieczenie transportowanych towarów oraz grupę doświadczonych pracowników. Cena za każdą usługę jest szacowana indywidualnie przez naszych konsultantów. Szybkie działanie, sprawna organizacja, dopasowana do zlecenia cena – to wszystko sprawia, że stale rośnie grono naszych zadowolonych Klientów. Nie poprzestajemy także w rozwoju – uważnie śledzimy wymagania rynku, zwracając szczególną uwagę na zmieniające się oczekiwania Klientów. Dostosowując się do nich mamy pewność, że będziemy w stanie im sprostać.

Własny transport

Firma Aksel z siedzibą w Warszawie (Ursynów) dysponuje własną flotą samochodów, w skład której wchodzą pojazdy ciężarowe i dostawcze posiadające windy samowyładowcze. Sprawia to, że przeprowadzka mieszkania lub domu, transport mebli, ciężkiego sprzętu biurowego czy nawet transport pianin nie stanowi dla nas przeszkody. Zarówno załadunek towarów, jak i ich rozładunek trwa bardzo krótko i nie wymaga wykorzystania dodatkowego sprzętu (szczególnie przy ciężkich przedmiotach). Ponadto każdy z naszych samochodów posiada liny, pasy do mocowania towaru, koce, przekładki tekturowe – z naszą firmą przewóz mienia w Warszawie czy innym mieście Polski to pewność i spokój.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym PORADNIKIEM


 
Przeprowadzki AKSEL
02-776 Warszawa
ul. Dereniowa 4 lok. 85
tel. +48 22 644 56 20
mapa kml / mapa Google